logo TyfloCentrum.cz - odkaz na úvodní stranu|

TyfloCentrum.cz

rozcestník společností poskytujících služby zrakově postiženým v jednotlivých krajích


Konzultanti a učebny PC pomůcek pro zrakově postižené

Konzultanti PC pomůcek pro zrakově postižené a příslušná krajská školící střediska

Učebny PC pomůcek

I. konzultant: Ing. Jiří Ježek

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR
Tyflokabinet - metodické centrum tyflotechnických pomůcek
sídlo: Krakovská 21, 110 00 Praha 1
tel.: 221 462 422, fax: 221 462 461
e-mail: pomucky@sons.cz

Pobytové rehabilitační a rekvalifikační středisko pro nevidomé Dědina, o.p.s.
e-mail: dedina@dedina.cz

Tyflokabinet České Budějovice, o.p.s.
e-mail: info@tyflokabinet-cb.cz

TyfloCentrum Plzeň, o.p.s.
e-mail: plzen@tyflocentrum.cz

TyfloCentrum Karlovy Vary, o.p.s.
e-mail: karlovy.vary@tyflocentrum.cz

TyfloCentrum Ústí nad Labem, o.p.s.
e-mail: usti.nl@tyflocentrum.cz

TyfloCentrum Liberec, o.p.s.
e-mail: liberec@tyflocentrum.cz

TyfloCentrum Pardubice, o.p.s.
e-mail: pardubice@tyflocentrum.cz

TyfloCentrum Hradec Králové, o.p.s.
e-mail: hradec.kralove@tyflocentrum.cz

II. konzultant: Mgr. Martin Vrána

TyfloCentrum Brno, o.p.s.
e-mail: brno@tyflocentrum.cz
telefon do učebny: 515 919 666

III. konzultant: Jan Příborský

TyfloCentrum Olomouc, o.p.s.
e-mail: olomouc@tyflocentrum.cz

IV. Konzultant: Karel Kurland

TyfloCentrum Ostrava, o.p.s.
e-mail: ostrava@tyflocentrum.cz


Dotují nás


Dotazy

pro region


Doporučujeme


Dobrovolnictví

V našich organizacích přijímáme dobrovolníky pro osobní asistenci nevidomým lidem.

Veškeré připomínky k těmto stránkách zasílejte na adresu info@tyflocentrum.cz Pokud chcete kontaktovat konkrétní TyfloCentrum, použijte v menu odkaz na konkrétní organizaci a zde si zjistěte kontakt přímo na vybrané TyfloCentrum.
K jakémukoliv užití textů a obrázků, uveřejněných na tomto serveru, je třeba souhlas provozovatele.
Prohlášení o přístupnosti © SONS ČR a TyfloCentrum Brno, o.p.s. 2002-15